Polisa na życie - strona główna Compensa - strona główna

AKADEMIA AGENTA 2016 - Prestiżowe Odznaki

Prestiżowe Odznaki

AKADEMIA   AGENTA  2016  – Prestiżowe Odznaki

W wyjątkowej  atmosferze 18 w. Pałacu w Żelechowie odbyła się doroczna Akademia Agenta. Na Gali podsumowującej pracę i wyniki osiągnięte w 2015r „Polisa- Życie” przyznała  prestiżowe odznaki firmowe Zarządu. Była to okazja do uhonorowania najlepszych pracowników i agentów. W tym roku Zarząd przyznał osiem Złotych Odznak / RBH Bydgoszcz, Białystok, Poznań, Łódź, Gdańsk, Wrocław – 2 Odznaki, Katowice/ pięć Odznak  Platynowych/ RBH Warszawa, Bydgoszcz, Gorzów, Lublin – 2 odznaki/. Wręczono nagrody dla najlepszych   Dyrektorów RBH  i Dyrektorów Najlepszych Przedstawicielstw. Tytuł Super Agenta został przyznany sześciu agentom wyróżnionym za rentowny portfel ubezpieczeń i wysoką sprzedaż. Przyznana została też Nagroda dla  Menedżera XX-lecia, którym został Antoni Zalewski RBH Bydgoszcz.

 „Ubiegły rok był dla Spółki bardzo pomyślny, stale rośnie udział towarzystwa w rynku ubezpieczeń życiowych. Wykonaliśmy plan w 112 procentach. Mamy opracowany plan działania do 2018 roku, który zakłada koncentrację na ubezpieczeniach ochronnych, dalszą informatyzację spółki, intensywne szkolenia dla struktur sprzedażowych. Polisę-Życie tworzy zespół ludzi z pasją, dzięki którym osiągamy tak dobre wyniki i za to wszystkim bardzo dziękuje” – powiedział na spotkaniu prezes Wiesław Szermach.

„Polisa- Życie” otrzymała od Kapituły Wydawnictwa Max Media Certyfikat  - Lider  Ubezpieczeń, za innowacyjność w tworzeniu produktów ubezpieczeniowych, spektakularny i dynamiczny rozwój, prestiżowe wyróżnienie wręczył  prezesowi Szermachowi, redaktor naczelny Mariusz Gryżewski.

Po oficjalnych uroczystościach rozpoczął się w pałacowych salach Bal Agenta, który trwał do białego  rana.

Anna Arwaniti

 

 

 

Wróć