Polisa na życie - strona główna Compensa - strona główna
  • Strona główna
  •    ›   
  • Aktualności
  •    ›   
  • „Polisa- Życie” TU SA Vienna Insurance Group kolejny już raz znalazła się w "Złotej Setce" instytucji finansowych.

„Polisa- Życie” TU SA Vienna Insurance Group kolejny już raz znalazła się w "Złotej Setce" instytucji finansowych.

"Gazeta Finansowa" opublikowała nowy ranking 100 instytucji finansowych, takich jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, instytucje leasingowe czy domy maklerskie, które najlepiej radzą sobie na polskim rynku.

"Gazeta Finansowa", na podstawie danych publikowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz Giełdę Papierów Wartościowych, przygotowuje zestawienie firm, którego podstawą jest wielkość osiąganych przychodów.
O wyniku miejsc w rankingu, ułożonego wg dynamiki decyduje zmiana procentowa, jaka nastąpiła w bieżącym półroczu w stosunku do analogicznego kwartału roku poprzedniego. O miejscu w zestawieniu głównym decyduje wielkość przychodów w I półroczu 2015r.

W kategorii Najbardziej Dynamiczne Ubezpieczenia na Życie, towarzystwo znalazło się na wysokim 6 miejscu, a w kategorii Najlepsze Ubezpieczenia na Życie (wg składki przypisanej brutto) na 16 miejscu.

Nasza pozycja na rynku ubezpieczeniowym rośnie z roku na rok, na co wskazują wyniki ”Złotej Setki”, dodaje prezes Polisy-Życie Wiesław Szermach. Tym bardziej nas to cieszy że, mogliśmy podsumować nasze 20 lecie na dobrych pozycjach w rankingu. Jesteśmy firmą dobrze postrzeganą na rynku, co sprawia nam wiele satysfakcji. Będziemy kontynuować naszą strategię systematycznego wzrostu i dynamicznego rozwoju.

Zestawienie najlepszych firm „Gazeta Finansowa” publikuje już od kilkunastu lat.

Anna Arwaniti

Wróć