Polisa na życie - strona główna Compensa - strona główna

COVID-19 Skontaktuj się z namiJesteśmy otwarci na każdą Twoją potrzebę, skontaktuj się z nami w każdej sprawie, gdziekolwiek jesteś, bez wychodzenia z domu... czytaj więcej

Indywidualne

Nasz program  ubezpieczeniowy to nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, które tworzymy z myślą o nowych perspektywach życia.

Dowiedz się więcej

Grupowe

Z myślą o nowych perspektywach życia  stworzyliśmy kompleksową i atrakcyjną ofertę programów ubezpieczeniowych  o charakterze ochronnym skrojoną na miarę potrzeb Klientów. Oferta skierowana jest do różnych grup docelowych.

Dowiedz się więcej

Dzieci i młodzież

Ubezpieczenia dla najmłodszych to kompleksowa ochrona życia i zdrowia,bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w szkole i poza nią, a także troska o przyszłość dzieci i materialne zabezpieczenie ich przyszłości .

Dowiedz się więcej

Sieć sprzedaży

Znajdź najbliższą placówkę
lub umów się na spotkanie
z przedstawicielem.

Zgłoś roszczenie

Zgłaszając roszczenie, upewnij się czy jesteś ubezpieczony w COMPENSA TU na Życie S.A. VIG za pośrednictwem POLISA-ŻYCIE Ubezpieczenia Sp. z o. o. Wypełnij Zgłoszenie Online lub wybierz rodzaj zdarzenia ubezpieczeniowego, skompletuj dokumenty i wyślij je pocztą lub emailem. Zgłoszenia może dokonać Ubezpieczony lub osoba uprawniona do świadczenia lub pełnomocnik tych osób.

Masz pytania?

Nasi konsultanci odpowiedzą
na Twoje pytania od poniedziałku
do piątku w godz. 8:00 - 16:00 

Zadzwoń do nas 22 501 68 89