Kariera


Nasza Centrala mieści się w Warszawie. Jednocześnie posiadamy 16 Regionalnych Biur Handlowych znajdujących się we wszystkich miastach wojewódzkich.

W swojej pracy opieramy się na wartościach, które istnieją w Grupie, takich jak: uczciwość, partnerstwo, wzajemny szacunek, przejrzystość i trwałe relacje. Mamy świadomość, iż nasz sukces zawdzięczamy zaangażowaniu i pracy naszych Pracowników.
Jesteśmy firmą, która rozwija się dynamicznie nie zapominając o swoich pracownikach. Jesteśmy rodziną, a nasi pracownicy stanowią bardzo ważną jej część. Doceniamy profesjonalizm, ambicje i pracę którą wkładają w nasz rozwój.

Korzyści dla Ciebie

Wierzymy w ludzi tworzących naszą organizację, ponieważ to właśnie ich wiedza, energia i zaangażowanie decydują o naszym sukcesie.
Stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego, realizowania własnych pomysłów oraz kariery w ramach naszej firmy.  Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju poprzez zmianę departamentu lub działu, jak również mogą rozwijać się poprzez wyzwania, które niosą ze sobą nowe obowiązki.