Polisa na życie - strona główna
  • Strona główna
  •    ›   
  • O nas
  •    ›   
  • Polisa-Życie TU S.A. Vienna Insurance Group

Informacje o spółce

POLISA-ŻYCIE to marka o długoletniej tradycji. Istnieje na rynku ubezpieczeniowym od 1995 roku. Działa na podstawie zezwolenia Ministra Finansów od 26 czerwca 1995 roku. Od czerwca 2012 roku Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej. (www.vig.com)

Dynamiczny rozwój zapewnił Spółce silną pozycje na polskim rynku ubezpieczeniowym, oferując grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie. Oferta Towarzystwa odpowiada europejskim standardom. Została przygotowana na podstawie długoletniego doświadczenia i bieżącego monitorowania rynku, może być w każdym momencie dopasowana do potrzeb i możliwości finansowych Klientów oraz zmieniającej się sytuacji ekonomicznej. Towarzystwo bazuje na tradycyjnych polisach ochronnych, ale posiada także produkty z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi i wiele produktów niszowych.

 

„POLISA-ŻYCIE” TU S.A. Vienna Insurance Group zbudowała ogólnopolską sieć sprzedaży. Posiada 16 Regionalnych Biur Handlowych, 33 Przedstawicielstw oraz ponad 1 842 Agentów.

 

POLITYKA INFORMACYJNA